АСЛАНЯН Сергій Арменакович

Доцент кафедри військової хірургії Української військово-медичної академії (УВМА), кандидат медичних наук, лікар-хірург вищої категорії.

Закінчив Дніпропетровський медичний інститут – 1975р., інтернатура 1975-1976рр., клінічна ординатура 1979-1981рр.

За 36 років праці в ситсемі охорони здоров'я пройшов шлях від звичайного лікаря хірурга до завідуючого хірургічним відділенням. Як оперуючий хірург провів багато тисяч оперативних втручань на органах черевної порожнини та інших невідкладних операцій.

Лауреат обласних, республіканських, всесоюзних премій у галузі науки; винахідник СРСР, найкращий раціоналізатор м. Києва у галузі медицини – 1994р. Приймає активну участь у міжнародних конференціях і симпозіумах.

Займається розробкою та вивченням питань невідкладної хірургії, хірургії пошкоджень, хірургії печінки, медичною психологією, реабілітацією, медично-соціальною експертизою,

Напрямками лікувально-практичної роботи є загальна хірургія, невідкладна хірургія, хірургія черевної порожнини, хірургічна інфекція.

Захистив дисертацію на здобуття ступеня кандидата медичних наук «Механічний шов печінки м’якою лігатурою» 1983р.

Брав участь у ліквідації наслідків землетрусу у Вірменії. Тривалий час (10 років) працював у Єменьскій Республіці як лікар хірург.

Нагороджений численними почесними грамотами МОЗ України, керівництва Української військово-медичної академії і ЗС Єменської Республіки.


Головний військовий клінічний госпіталь, відділення гнійної хірургії.
тел. (044) 530-19-18
mailto: sergeyaslanyan@yandex.ru

Отримати консультацію

Web-Kreation Contact Form with field validationНовини періодики
UA

Атестація лікарів