Лікувально-діагностична робота
кафедри військової хірургії
Української військово-медичної академії

Кафедра військової хірургії - Лікувально-діагностична робота. Українська війсково-медична академія (УВМА)

Кафедра військової хірургії розташована на 2 основних клінічних базах (Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги і Головний клінічний госпіталь) та на 5 допоміжних. На цих базах в клінічно-діагностичній роботі кафедри приймають участь 12 докторів і 22 кандидата медичних наук.

Напрямками клінічної роботи кафедри є планова та невідкладна хірургія органів черевної порожнини, хірургія пошкоджень, політравма, травматологія та ортопедія, амбулаторна хірургія, хірургічна інфекція, малоінвазивна хірургія, оториноларингологія

Співробітники кафедри є висококваліфікованими спеціалістами по своєму клінічному напрямку. Професорсько - викладацький склад кафедри володіє та впроваджує в клінічну роботу сучасні медичні технології: в абдомінальній хірургії це різні види операцій із застосуванням лапароскопічної техніки, складні операції при захворюваннях і онкологічних ураженнях гепатобіліарної системи, підшлункової залози, онкологічних захворюваннях шлунку і кишечника. Вроваджується технологія інтервенційної сонографії і застосуванню пункційних методик при лікуванні гніно-септичних захворювань, кистозних утворень печінки, нирок, підшлункової залози, селезінки, а також виконання різних видів біопсій під контролем УЗД.

Кафедра військової хірургії - Лікувально-діагностична робота. Українська війсково-медична академія (УВМА)

На базі Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, в клініці політравми розгорнутий ендовідехірургічний комплекс для хірургії пошкоджень, зварювальний апарат, аргоноплазмовий комплекс, співробітниками кафедри виконуються надскладні оперативні втручання у постраждалих з тяжкою поєднаною травмою, вогнепальними пораненнями, малоінвазивні органозберігаючі операції у постраждалих з політравмою на органах черевної порожнини і грудної клітки.

В травматології пріоритетними є: мінімальний та малоінвазивний остеосинтез довгих кісток, остеосинтез нестабільних пошкоджень тазового кільця, остеосинтез п’яткової кістки спеціальними пластинами АО, методи остеосинтезу LSP пластинами, DHS-фіксаторами, інтрамедулярний остеосинтез блокованими стержнями, а також тотальне цементне ендопротезування протезами “ Biomet”.

Професорсько-викладацькиим складом кафедри на протязі року надається допомога понад 2500 хворим та травмованим, виконується до 2000 операцій і асистенцій, співробітники кафедри здійснюють більше 4000 консультацій.


Новини періодики
UA

Атестація лікарів