СОБКО Ігор Володимирович

Старший викладач кафедри військової хірургії Української військово-медичної академії, кандидат медичних наук, підполковник медичної служби.

У 1992 р закінчив Військово-медичну академію ім. С.М.Кірова факультет підготовки військових лікарів для ВМФ, у 1997 році закінчив ад`юнктуру на кафедрі військової хірургії Української військово-медичної академії. У 1997 році захистив кандидатську дисертацію за темою «Гемосорбція на поліметилсилоксані та активованому вуглецевому матеріалі “Дніпро” при еспериментальній гострій печінковій недостатності» за спеціальністю – «хірургія».

З 1998 по 1999 роки служив на посадах начальника лабораторії бойової хірургічної патології та викладача кафедри військової хірургії Української військово-медичної академії.

Напрямки наукової та лікувальної діяльності – хірургія органів черевної порожнини, хірургічна інфекція, організація хірургічної допомоги. Автор 25 наукових праць, 2 патентів на винахід.

Нагороджений ювілейними відзнаками і почесними грамотами Міністра оборони України, директора Департаменту охорони здоров’я МО України Київського міського голови і керівництва Академії.


Київська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, 4 поверх
тел. (044) 518-15-17
mailto: sobko07@meta.ua

Отримати консультацію

Web-Kreation Contact Form with field validationНовини періодики
UA

Атестація лікарів