СВІТЛИЧНИЙ Едуард Вікторович

Доцент кафедри військової хірургії Української військово-медичної академії (УВМА), кандидат медичних наук, підполковник медичної служби, лікар-хірург вищої категорії.

У 1993 році закінчив факультет підготовки військових лікарів для Сухопутних військ Військово-медичнаної академії ім. С.М.Кірова.

З 1993 по 1994 роки служив на посаді начальника медичної служби військової частини. У 1997 році закінчив Українську військово-медичну академію факультет військових лікарів за спеціальністю «хірургія». У 1999 році закінчив ад’юнктуру при Українській військово-медичній академії на кафедрі військової хірургії. З 1999 року служив на посадах викладача, старшого викладача та доцента кафедри військової хірургії Української військово-медичної академії.

У 1999 році захистив кандидатську дисертацію за темою «Вибір методу хірургічного лікування перфоративної виразки шлунку та ДПК» за спеціальністю 14.01.03 – «хірургія».

Учень професора М.І.Тутченка. Напрямок наукової діяльності – малоінвазивні методи в хірургії.

Автор 28 наукових праць, в тому числі навчального посібника: Актуальні питання абдомінальної хірургії (курс лекцій) /В.М.Денисенко, Е.В.Світличний, Ф.І.Панов / Під ред. М.І.Тутченко. – К., 2005. – 242 с.

Нагороджений ювілейними відзнаками і почесними грамотами Міністра оборони України, директора Департаменту охорони здоров’я МО України Київського міського голови і керівництва Академії.


Київська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, 5 поверх
тел. (044) 518-15-09
mailto: svetlichniy-dr@rambler.ru

Отримати консультацію

Web-Kreation Contact Form with field validationНовини періодики
UA

Атестація лікарів